שימוש בדשא סינטטי

הדשא הסינטטי, אותו מרבד המוכר לכם ממגוון רחב של שימושים תופס תאוצה והופך לנפוץ יותר ויותר. לפתע אנו מזהים את היתרונות שבשימוש בו וכך הוא הפך למצוי בכמעט כל בית. 

מה כדאי לדעת על הדשא הסינטטי?

מידע מקיף על כל מה שרצית לדעת על דשא סינטטי ניתן למצוא על הרשת. הדשא הסינטטי שתופס תאוצה בצורה יוצאת דופן הוא תוצאה של צורך ורצון בפיסת דשא ירוק והבנה של מצב המים במדינה וכמובן הבנה כי זמננו הפנוי לתחזוקה שוטפת הולך ואוזל. תחזוקת דשא חי דורשת מאיתנו משאבים רבים. עלינו להקפיד על ריסוס, על השקייה מרובה בעיקר בימי הקיץ החמים, ניקוש עשבים, כיסוח הדשא וגם לאחר תהליך מורכב וארוך כמו זה, אין הבטחה גורפת שהדשא יראה ירוק ורענן. איך תדעו איזה דשא מתאים לכם ביותר? מרבד דשא חי או מרבד דשא סינטטי? ערכו שיעורי בית ובחנו את ההעדפה שלכם מול הזמן הפנוי והתקציב העומד לרשותכם למטרה זו. ניתן לקרוא על רשת האינטרנט רבות כדי להבין איך מתקינים דשא סינטטי, אך ההמלצה היא להיעזר באיש מקצוע על מנת לבצע את העבודה כראוי ולהימנע מתקלות העתידיות אשר עשויות להוריד את ההשקעה שלכם לטמיון. התקנת דשא סינטטי על ריצוף שונה מהתקנת דשא סינטטי על אדמה לכן כדאי תמיד לבצע את ההתקנה בעזרת איש מקצוע. 

דשא סינטטי בגינת הבית

 גם בגינת הבית הדשא הסינטטי תופס מקום של כבוד. אפילו שיש ברשותנו שטח אדמה שעליו אנו יכולים לגדל דשא טבעי, ניתן לזהות כי רבים החליפו את הדשא הטבעי בדשא הסינטטי. הדשא הסינטטי מהווה את השטח עליו אנו מציבים את פינת הישיבה או את מתקני המשחקים של הילדים, ומסביב ברב המקרים, אנו יכולים להקים גינת ירק אורגנית, לשתול פרחים עונתיים, פרחים רב שנתיים וצמחי תבלין. 

דשא סינטטי בעיצוב גינה במרפסת או על גג בניין

רובנו רוצים גינה, אך לא לכולם יש גינה צמודה לבית. החסך הזה הוליד טרנד חדש בעיצוב מרפסות. כיום לא מסתפקים במרפסת מרוצפת עם פינת ישיבה, כיום מתקינים דשא סינטטי על הרצפה, מציבים אדניות פרחים, אדניות צמחי תבלין וכו, תאורת גינה ואם יש מקום אפילו עצי פרי. שילוב זה מעניק אווירה מושלמת של גינה. הקמת גינת גג היא יוזמה חדשה שתפסה תאוצה במהרה וכיום היא נפוצה במיוחד. טרנד זה נוצר משילוב של צורך ורצון לגינה יחד עם אסתטיקה וטיפוח גגות בניין אפורים. הדשא הסינטטי שתופס שטח נכבד בגינה, מספק פתרון מושלם להקמת גינה על שטח רחב בו אין את האפשרות לזרוע דשא חי. שילוב אדניות צמחים ופינת ישיבה תעניק לגג הבניין מראה חדש ומרענן. 

דשא סינטטי בחדרי משחקים וחדרי ילדים

חדר משחקים או חדר ילדים הוא חדר שבו ילדינו מבלים שעות רבות. כולנו יודעים איך ילדים משתוללים ועד כמה הראייה המרחבית שלהם מצומצמת בגילאים צעירים. אז כמובן שאנו משגיחים עליהם 24/7, אך לא תמיד ניתן לעצור נפילה בזמן, ולא תמיד אפשר לרדוף אחריהם תוך שאנו קוראים "היזהר/י - את/ה תיפול/י". לשילוב דשא סינטטי בחדר המשחקים או בחדר הילדים יש יתרונות רבים. ראשית, הוא מעניק לחדר מראה טבעי ואסתטי שנעים לשהות בו, שנית הוא קל ומהיר לניקיון, שלישית, ניתן להתאים את גודלו באופן מדויק לגודל החדר שלא כמו בשטיח רגיל והכי חשוב, הוא בולם זעזועים בצורה הטובה ביותר. התקנת דשא סינטטי בחדר ילדים מתבצעת באופן קצת שונה. על הרצפה פורסים יריעת ספוג ורק מעליה פורסים את יריעות הדשא. כך נוצר משטח רך יותר ודומה יותר למזרון מאשר לשטיח. סיבי הדשא מעניקים הגנה נוספת. 

 

 

roth.iquietly.com - הגינה שלי - טיפים לעיצוב הגינה - שימוש בדשא סינטטי

חיפוי רצפה וקירות בגינה

כיום קיימים מגוון של חיפויים איתם ניתן לחפות קירות, רצפות ועוד. במאמר זה נדבר על שלושה סוגי חיפויים איכותיים ביותר שיעניקו לגינתכם עיצוב ייחודי ומראה מרשים.

שילוב אבני מדרך בגינה - פתרון מהמם!

בהמשך לפוסטים קודמים שהעליתי, הייתי רוצה לעניין אותכם באבני מדרך. רק ביום בו חיפשתי פתרון זול יחסית ויפה לסלילת שבילי גישה בגינה גיליתי אותם - את אבני המדרך.

בחירת מערכת ישיבה לגינה

גינה מושלמת חייבת פינת ישיבה נעימה. אין כל ספק. ההיצע רחב מאוד, הסוגים הרבים, הסגנונות והגוונים מצליחים לבלבל כל בעל גינה. באתי לעשות קצת סדר בדברים. 

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חיפויי קרקע לגינה

לחיפוי קרקע בגינה יתרונות רבים וניתן לחפות את הקרקע במגוון דרכים ע"פ העדפה, ע"פ תקציב, ע"פ סגנון עיצוב ועל פי טעם אישי. אז אלו סוגי חיפויי קרקע קיימים, מה היתרונות שלהם על פני אחרים? הכל בפוסט הבא. 

שילוב מקורות מים בגינה

גינה פרטית או ציבורית נעימה היא מקום שהכי כיף להיות בו. גינה המעוצבת בפשטות ומשלבת אלמנטים טבעיים מעניקה שלווה ורוגע שלא ניתן להתעלם מהם. אחד האלמנטים הבולטים הוא שילוב מקורות מים בגינה. איך עושים את זה?

שימוש בדשא סינטטי

הדשא הסינטטי, אותו מרבד המוכר לכם ממגוון רחב של שימושים תופס תאוצה והופך לנפוץ יותר ויותר. לפתע אנו מזהים את היתרונות שבשימוש בו וכך הוא הפך למצוי בכמעט כל בית. 

איך בוחרים דשא סינטטי

אם הגעתם לשלב בו אתם מבינים כי גם אתם צריכים דשא סינטטי בגינה, כבר עברתם את השלב העיקרי. איך בוחרים דשא סינטטי זה כבר השלב הבא. 

דשא סינטטי - כל הסיבות

לשימוש בדשא סינטטי יש המון יתרונות. הוא יפה ואסטי למראה, הוא מגיע במידות קבועות וגדולות שמתאימות לכיסוי אחיד של כל גודל חלל והוא בעיקר קל לתחזוקה ונעים לשימוש. 

טיפים להקמת גינה חסכונית במים

יוקר המחייה המשתלט עלינו, מחייב אותנו להתייחס ברצינות לתקציב שלנו, ולבנות סדרי עדיפויות להשקעה נבונה של הכסף שלנו. גם מה שנראה כמותרות, בתכנון נכון, עשוי להתחוור לנו כהשקעה ראויה.  

טען עוד פוסטים