קמין עצים בבית - פתרון חם

קמין הפך ממצרך שימושי ונחוץ לפריט עיצובי מפואר המעניק לכל חלל תחושת חמימות וביתיות. סוגי הקמין משתנים ע"פ טעם אישי, אך קמין העץ הקלאסי המוסק על ידי עצים להסקה הוא הנפוץ והאמיתי ביותר.

לפני עשרות שנים, קמין העץ או קמין הנפט היו נפוצים בכל בית. הם שימשו גם כאמצעי חימום וגם כאמצעי בישול. עם השנים, הבישול על כיריים הפך נפוץ יותר, וחימום הבית על ידי מזגנים או תנורים החליף את החימום על ידי הקמין. בעבר, קמין הנפט היה הקמין הנפוץ ביותר, אך מחירי הנפט הרקיעו שחקים ווהשימוש בקמין הנפט הפך ללא משתלם. קמין העץ הוא הקמין הנפוץ, היעיל והחסכוני ביותר לחימום הבית. הוא בנוי ממעין תא סגור אליו מחוברת ארובה לפליטת העשן אל מחוץ למבנה. אל פנים קמין העץ, מכניסים עצים להסקה בגודל המתאים ומבעירים באש. משך בעירת האש תלויה באופן ישיר בסוג העצים להסקה בהם נעשה שימוש. מומלץ לבחור בעצים להסקה בעלי ערך קלורי גבוה מאחר ואלו יבערו לאורך זמן ארוך יותר. יתרון נוסף של קמין העץ, מלבד היותו "הדבר האמיתי" הוא העובדה כי הוא אינו תלוי בפגעי מזג האוויר והפסקות החשמל הנפוצות בימי החורף הסוערים. עיצוביי הקמין לבית התפתחו רבות בשנים האחרונות והם משתנים ממראה רומנטי, עד למראה אלגנטי ומראה קלאסי. ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים מרשימים לקמין במגוון צבעים וגוונים ובמגוון גדלים, צורות ודוגמאות כך שבקלות ניתן למצוא את עיצוב הקמין המתאים לחלל הבית שלכם. המתחרה העיקרי של קמין העץ הוא קמין הגז. קמין גז הוא הוא קמין חסכוני יחסית באנרגיה והוא מחייב חיבור לקיר חיצוני. ניתן לווסת בו את רמת הבעירה בקלות והוא קל ונוח לשימוש. אך קמין העץ הוא בעל המראה הרומנטי והאמיתי, תחושה חמימה ואמיתית ביותר. וחובבי ה"דבר האמיתי" לא יסתפקו בחיקויים.

ניתן לקרוא עוד על פתרונות לחימום הבית בזול וביעילות.

 

בחירת מיקום הצבת קמין העצים להסקה:

בשונה מהמזגן, חימום הבית בעזרת הקמין מחמם לרב את הסביבה הקרובה לקמין עצמו. לכן, על מנת להינות מהקמין באופן מקסימלי, מומלץ למקם אותו במקום בו אתם שוהים לרב בימי החורף. אם מדובר בסלון הבית, אם בפינת המשפחה או אם בחדר טלוויזיה. החשוב מכל, הוא להקפיד לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים ולתפעל את הקמין בביטחה. במקרים בהם אין באפשרותכם ליצור ארובה או צינור שיאפשר את יציאת העשן, מומלץ לבחור בקמין נייד או קמין המוסק על ידי אתנול שהוא חומר ידידותי לסביבה והוא אינו דורש ארובה. ברב המקרים, קמין מסוג זה עשוי להיות נייד וקל לשינוע, תחזוקה ושימוש. אין כל ספק כי קמין בחלל הבית הוא תכשיט בפני עצמו במרחב, אך קיימת חשיבות עליונה לבטיחות. לכן מומלץ לבחון היטב את האילוצים שלכם. אם ישנם ילדים קטנים בבית, יש להקפיד על הרחקתם מקמין העץ בעיקר. חשוב מאוד לדאוג לניקיון ותחזוקת קמין העץ לשימוש בטוח ויעיל. איך מנקים קמין עץ תוכלו לקרוא במאמר הבא.

roth.iquietly.com - הבית שלי - עיצוב הבית - קמין עצים בבית - פתרון חם

קמין עצים בבית - פתרון חם

קמין הפך ממצרך שימושי ונחוץ לפריט עיצובי מפואר המעניק לכל חלל תחושת חמימות וביתיות. סוגי הקמין משתנים ע"פ טעם אישי, אך קמין העץ הקלאסי המוסק על ידי עצים להסקה הוא הנפוץ והאמיתי ביותר.

איך מנקים את הבית אחרי שיפוץ ביעילות

איך כולם שוכחים את שלב הניקיון אחרי שיפוץ הדירה? הרי זה ברור וידוע שזה שלב שצפוי להגיע, ושזהו שלב שאפילו דורש מאיתנו התייחסות מיוחדת, כוחות ואנרגיה וכמובן - זמן. והמון ממנו. אספתי בעבורכם טיפים לניקיון דירות אחרי שיפוץ או ניקיון בתים חדשים מקבלן. 

שילוב דשא סינטטי צבעוני בחדר המשחקים

עיצוב הפנים הוא כבר חלק בלתי נפרד מהוויתה של כל דירה. כולם רוצים שהדירה שלהם תהיה ייחודית, יפה ומטופחת ובמקביל, שתהיה קלה לתחזוקה ופרקטית. לכאן נכנס הדשא סינטטי.

דשא סינטטי בחדר המשחקים

זה עשוי להישמע לכם תמוה אם עוד לא ראיתם במו עינייכם מרבד דשא סינטטי ירוק ורענן שהותקן בתוך הבית ועוד בחדר המשחקים של הילדים. סיכוי סביר שאני בין הראשונים שאזרתי אומץ ועשיתי את זה. עכשיו אני פה כדי לשבח. 

שילוב קמין עצים בסלון

כל מי שזכה לגדול במקום חמים בבית עם אווירה ביתית ונעימה, יכיר את התחושה שבלשבת מול קמין העצים בחדר המשפחה כשגשם בחוץ.

?טיפוח הרצפה - פוליש לרצפה או ליטוש רצפות

רצפת הבית היא כרטיס הבביקור של הבית כולו. היא אמנם נראית לא משפיעה במיוחד, אך היא אחד האלמנטים הכי בולטים. אם הרצפה שלכם ראתה ימים טובים יותר, אולי הגיע הזמן לעשות מעשה. פוליש לרצפה, ליטוש והברקת מרצפות או החלפת מרצפות? איפה אתם על הסקאלה? 

פוליש לרצפה

אין לכם מושג ולו קלוש על כמה פוליש לרצפה מחדש את הבית. ברצינות. אם אתם משפצים את הבית, אם הרצפה שלכם ישנה וגם אם אתם שוטפים אותה שוב ושוב היא נראית מוזנחת, ככל הנראה הגיע הזמן לעשות פוליש לרצפה. איך מחליטים? עשיתי שיעורי בית.

טען עוד פוסטים