שילוב דשא סינטטי צבעוני בחדר המשחקים

עיצוב הפנים הוא כבר חלק בלתי נפרד מהוויתה של כל דירה. כולם רוצים שהדירה שלהם תהיה ייחודית, יפה ומטופחת ובמקביל, שתהיה קלה לתחזוקה ופרקטית. לכאן נכנס הדשא סינטטי.

עיצוב הבית דורש לעיתים 'לצאת מהקופסא' על מנת להגיע לתוצאות יפות, מעניינות, ייחודיות אך גם פרקטיות ומתאימות לבאי הבית. לכאן נכנס הדשא הסינטטי. פתרון יעיל, מקורי ומתאים מאוד לחדרי ילדים ובעיקר לחדרי משחקים בהם הילדים יוכלו להנות מאווירת גינה בתוך הבית.

ניתן ללמוד רבות על דשא סינטטי. אך הדברים העיקריים שעליהם עלינו לשים דגש הוא על איכות הדשא, על הייעוד שלו ועל התקנה מקצועית ואיכותית.  לדשא סינטטי שימושים רבים שאנו מזהים איך הם זולגים אט אט יותר ויותר לעיצוב הבית. ניתן לראות את מרבדי הדשא הסינטטי בעיקר בגינות פרטיות או גינות ציבוריות, גני ילדים ופארקים, אך גם בשילובים מקוריים יותר כמו הקמת גינות במרפסת או בגג הבית, בשילוב בחדרי ילדים כתחליף לשטיח הסטנדרטי.  השטיח הסטנדרטי אמנם נוח מאוד כמשטח למשחק בחדרי ילדים, אך הוא רגיל ומשעמם ולרב הוא יקר והוא אינו מכסה את חלל החדר כולו. בנוסף, הוא משמש כבולם זעזועים פחות טוב מאשר מרבד דשא סינטטי.

מרבד הדשא הסינטטי מגיע ביריעות גדולות וכן ניתן לבחור את גודל היריעה המדויק לה אתם זקוקים. הדשא הסינטטי מגיע במספר גדול של איכויות ובמספר אורכי סיב ועובי סיב כך שניתן למצוא את המרבד המדויק המועדף עליכם. הלהיט החדש היום הוא מרבדי דשא סינטטי בצבעים. ניתן למצוא מרבדי דשא סינטטי בצבע אדום, בצע צהוב, בצבע כחול וכמובן בצבע ירוק. כך שניתן לשחק עם העיצוב ככל העולה על הדמיון. ניתן לשלב מספר צבעים, ליצור צורות הנדסיות, ליצור משחקי רצפה גדולים וכד'. התקנת דשא סינטטי בצורה מקצועית ואיכותית עשויה להיות מסורבלת יחסית, מומלץ לעשותה בעזרת אנשי מקצוע, אך ניתן לעשות אותה באופן עצמאי אם דבקים בהוראות ולא מדלגים על שום שלב. 

roth.iquietly.com - הבית שלי - עיצוב הבית - שילוב דשא סינטטי צבעוני בחדר המשחקים

?טיפוח הרצפה - פוליש לרצפה או ליטוש רצפות

רצפת הבית היא כרטיס הבביקור של הבית כולו. היא אמנם נראית לא משפיעה במיוחד, אך היא אחד האלמנטים הכי בולטים. אם הרצפה שלכם ראתה ימים טובים יותר, אולי הגיע הזמן לעשות מעשה. פוליש לרצפה, ליטוש והברקת מרצפות או החלפת מרצפות? איפה אתם על הסקאלה? 

קמין עצים בבית - פתרון חם

קמין הפך ממצרך שימושי ונחוץ לפריט עיצובי מפואר המעניק לכל חלל תחושת חמימות וביתיות. סוגי הקמין משתנים ע"פ טעם אישי, אך קמין העץ הקלאסי המוסק על ידי עצים להסקה הוא הנפוץ והאמיתי ביותר.

שילוב קמין עצים בסלון

כל מי שזכה לגדול במקום חמים בבית עם אווירה ביתית ונעימה, יכיר את התחושה שבלשבת מול קמין העצים בחדר המשפחה כשגשם בחוץ.

דשא סינטטי בחדר המשחקים

זה עשוי להישמע לכם תמוה אם עוד לא ראיתם במו עינייכם מרבד דשא סינטטי ירוק ורענן שהותקן בתוך הבית ועוד בחדר המשחקים של הילדים. סיכוי סביר שאני בין הראשונים שאזרתי אומץ ועשיתי את זה. עכשיו אני פה כדי לשבח. 

שילוב דשא סינטטי צבעוני בחדר המשחקים

עיצוב הפנים הוא כבר חלק בלתי נפרד מהוויתה של כל דירה. כולם רוצים שהדירה שלהם תהיה ייחודית, יפה ומטופחת ובמקביל, שתהיה קלה לתחזוקה ופרקטית. לכאן נכנס הדשא סינטטי.

איך מנקים את הבית אחרי שיפוץ ביעילות

איך כולם שוכחים את שלב הניקיון אחרי שיפוץ הדירה? הרי זה ברור וידוע שזה שלב שצפוי להגיע, ושזהו שלב שאפילו דורש מאיתנו התייחסות מיוחדת, כוחות ואנרגיה וכמובן - זמן. והמון ממנו. אספתי בעבורכם טיפים לניקיון דירות אחרי שיפוץ או ניקיון בתים חדשים מקבלן. 

פוליש לרצפה

אין לכם מושג ולו קלוש על כמה פוליש לרצפה מחדש את הבית. ברצינות. אם אתם משפצים את הבית, אם הרצפה שלכם ישנה וגם אם אתם שוטפים אותה שוב ושוב היא נראית מוזנחת, ככל הנראה הגיע הזמן לעשות פוליש לרצפה. איך מחליטים? עשיתי שיעורי בית.

טען עוד פוסטים