דשא סינטטי - כל הסיבות

לשימוש בדשא סינטטי יש המון יתרונות. הוא יפה ואסטי למראה, הוא מגיע במידות קבועות וגדולות שמתאימות לכיסוי אחיד של כל גודל חלל והוא בעיקר קל לתחזוקה ונעים לשימוש. 

אז למה להשתמש דווקא בדשא סינטטי?

אין כל ספק שחיפוי קרקע, בין אם מדובר מחוץ לבית ובין אם מדובר בפנים הבית, משפיע רבות על המראה הכללי של החלל. כאשר מדובר בחוץ הבית, בגינה למשל או בקדמת הבית בו נעשה שימוש תדיר על ידי באי הבית או אורחים למיניהם, יש צורך בשימוש בחיפוי קרקע שהוא גם יפה ואסתטי, אך גם קל לתחזוקה ונעים ונוח לשימוש. 

כמובן שניתן לחפות את הקרקע בסוגים שונים של חיפויי קרקע שקיימים כיום, אך גם המובילים שבהם לדוגמת דק עץ, בומנייט וכד', אינם עומדים בקנה אחד מול הדשא הסינטטי

שימושים נוספים לדשא סינטטי:

למרבד הדשא יש מראה רענן ונקי וכל כך קרוב לטבע כך שהוא מתלבש באופן מושלם בכל מקום בו יוצב. בעיקר מחוץ לבית, אך לא רק. רבים משתמשים בדשא גם לחיפוי אזורי הפטיו בבית, לחיפוי חדרי ילדים או חדרי משחקים, לחיפוי רצפות של מרפסת או אפילו גג בניין. 

יתרון גדול ונוסף שיש למרבד הדשא הוא בעובדה שהתקנתו הינה התקנה חד פעמית שמאריכה את אורך חיי המרבד לעיתים אף למעל עשר שנים. ההמלצה היא להתקין דשא סינטטי בצורה מקצועית ולא להקל בנושא ראש. התקנה חובבנית עשויה לגרום לנזקים רבים. 

על מנת להקל עליכם את החיים ובכל זאת להינות מבית ו / או גינה מטופחת ורעננה למראה, כדאי לכם לשקול לשלב דשא סינטטי איכותי בחלל. הוא מתאים כמעט לכל מקום והוא מספק תוצאה יעילה ונוחה. 

 

roth.iquietly.com - הגינה שלי - טיפים לעיצוב הגינה - דשא סינטטי - כל הסיבות

איך בוחרים דשא סינטטי

אם הגעתם לשלב בו אתם מבינים כי גם אתם צריכים דשא סינטטי בגינה, כבר עברתם את השלב העיקרי. איך בוחרים דשא סינטטי זה כבר השלב הבא. 

בחירת מערכת ישיבה לגינה

גינה מושלמת חייבת פינת ישיבה נעימה. אין כל ספק. ההיצע רחב מאוד, הסוגים הרבים, הסגנונות והגוונים מצליחים לבלבל כל בעל גינה. באתי לעשות קצת סדר בדברים. 

שימוש בדשא סינטטי

הדשא הסינטטי, אותו מרבד המוכר לכם ממגוון רחב של שימושים תופס תאוצה והופך לנפוץ יותר ויותר. לפתע אנו מזהים את היתרונות שבשימוש בו וכך הוא הפך למצוי בכמעט כל בית. 

שילוב אבני מדרך בגינה - פתרון מהמם!

בהמשך לפוסטים קודמים שהעליתי, הייתי רוצה לעניין אותכם באבני מדרך. רק ביום בו חיפשתי פתרון זול יחסית ויפה לסלילת שבילי גישה בגינה גיליתי אותם - את אבני המדרך.

שילוב מקורות מים בגינה

גינה פרטית או ציבורית נעימה היא מקום שהכי כיף להיות בו. גינה המעוצבת בפשטות ומשלבת אלמנטים טבעיים מעניקה שלווה ורוגע שלא ניתן להתעלם מהם. אחד האלמנטים הבולטים הוא שילוב מקורות מים בגינה. איך עושים את זה?

חיפוי רצפה וקירות בגינה

כיום קיימים מגוון של חיפויים איתם ניתן לחפות קירות, רצפות ועוד. במאמר זה נדבר על שלושה סוגי חיפויים איכותיים ביותר שיעניקו לגינתכם עיצוב ייחודי ומראה מרשים.

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חיפויי קרקע לגינה

לחיפוי קרקע בגינה יתרונות רבים וניתן לחפות את הקרקע במגוון דרכים ע"פ העדפה, ע"פ תקציב, ע"פ סגנון עיצוב ועל פי טעם אישי. אז אלו סוגי חיפויי קרקע קיימים, מה היתרונות שלהם על פני אחרים? הכל בפוסט הבא. 

דשא סינטטי - כל הסיבות

לשימוש בדשא סינטטי יש המון יתרונות. הוא יפה ואסטי למראה, הוא מגיע במידות קבועות וגדולות שמתאימות לכיסוי אחיד של כל גודל חלל והוא בעיקר קל לתחזוקה ונעים לשימוש. 

טיפים להקמת גינה חסכונית במים

יוקר המחייה המשתלט עלינו, מחייב אותנו להתייחס ברצינות לתקציב שלנו, ולבנות סדרי עדיפויות להשקעה נבונה של הכסף שלנו. גם מה שנראה כמותרות, בתכנון נכון, עשוי להתחוור לנו כהשקעה ראויה.  

טען עוד פוסטים