צימרים לפי שעה - גם בגילי

בעבר צימרים או בתי מלון שניתן יהיה לשכור על פי שעה היו מגונים והמבלים בהם היו נחשבים לפושטקים וזולים. כיום המגמה השתנתה ואפילו אני מצאתי עצמי מבלה בנעימים עם בן זוגי.

העולם משתנה. כל מה שנחשב בעבר ללא הולם, הפך מקובל וטריוויאלי. השינויים העצומים שחלים הפכו את החיים למורכבים מאוד בעבורי, מאחר וכבר איני יודעת מה מקובל ומה פחות ולמה כדאי וחשוב להתייחס. 

אז היום אספר לכם קצת על מה שנחשב בעבר למעוז הפרוצות והבוגדים - חדרי אירוח לפי שעה. 

את ימי כנערה ביליתי במעברה יחד עם חבריי. בגיל העשרה, כאשר המון החול שהיה סביבנו שעמם אותנו, ולא מצאנו פעילות מעניינת אחרת לבלות בה את זמננו, היינו מתגנבים לצד השני של היישוב, ומציצים מבעד לשיחים אל בית המלון  היחיד שהיה בכל האזור. בית המלון תמיד נחשב למקום שאסור להתקרב אליו ולכן עשינו זאת בסתר. 

בית המלון נחשב לאזור של העשירים, היו שם תמיד אנשים שלא הכרתי. כשהתקרבנו קצת, אפשר היה לראות את הנשים שעומדות בצמוד לקיר או ליד העצים, לבושות בצורה מגוכחת וזולה, ורכבים שעוצרים במקום כדי לשאול שאלה וממשיכים לנסוע. 

בחבורה שלנו, הקבועה, היתה רוחל'ה, רוחל'ה תמיד ידעה הכל. היא סיפרה לנו שאלו נשים שנקראות נערות ליווי, והן עומדות שם קרוב לבית המלון כדי שגברים יוכלו להיכנס איתן אל בית המלון לכמה שעות. באותם הימים חשבתי, שבתי המלון הם של אנשים רעים. עם השנים, הכל השתנה בתי המלון כבר הפכו נפוצים יותר, ובילו בהם המון אנשים מכל הסוגים. פתאום צצו גם צימרים שהכריזו שניתן לשכור את שירותי החדר לפי שעה. 

גילי המתקדם אף פעם לא עצר בעדי לנסות דברים חדשים, ולכן החלטתי שאני חייבת לבקר בצימר מהסוג הזה. החלטתי לשלב זאת במשחק תפקידים שובר שגרה לזוגיות שלנו. שלחתי הודעה כתובה לבן זוגי וקבעתי איתו בצימר בדגן שממש סמוך למשמר השבעה, מקום מגוריי. הגעתי אל הצימרים וגיליתי מתחם צימרים מינימאלי ונחמד. היה שקט במיוחד. נכנסתי לחדר שיועד לי, וגיליתי מקום רומנטי כמו פעם. לא חדר מפחיד ולא חדר מזוהם כמו שחשבתי. מדובר בחדר נקי מאוד, אסתטי ומינימאלי שעוצב בסגנון רומנטי ונעים.

בן זוגי שהופתע במיוחד מההודעה שלי, הגיע לבוש ומהודר עם עניבת פפיון אדומה וחליפה. לא ידעתי אם לצחוק או לבכות.

 

roth.iquietly.com - מחשבות ודעות - צימרים לפי שעה - גם בגילי

צימרים לפי שעה - גם בגילי

בעבר צימרים או בתי מלון שניתן יהיה לשכור על פי שעה היו מגונים והמבלים בהם היו נחשבים לפושטקים וזולים. כיום המגמה השתנתה ואפילו אני מצאתי עצמי מבלה בנעימים עם בן זוגי.

טען עוד פוסטים